Header Ads

Boyner Grup’a ‘En İyi Dijital Müşteri Deneyimi’ ÖdülüPerakende’nin Dünya Finalinde Boyner Grup’a ‘En İyi Dijital Müşteri Deneyimi’ Ödülü. Boyner Grup, Dünya Perakende Kongresi kapsamında verilen ve perakende sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ‘Dünya Perakende Ödülleri’nde Türkiye’ye birincilik getirdi. Grup, Dubai’deki finalde Asistanım projesiyle ‘En İyi Dijital Müşteri Deneyimi’ ödülünü kazandı.
Boyner Grup, perakende sektörünün, küresel çapta başarılı uygulamalarının ödüllendirildiği Dünya Perakende Ödülleri’nde (World Retail Awards) mağazacılıkta sınırları kaldıran Asistanım uygulamasıyla ‘Best Digital Customer Experience Initiative / En İyi Dijital Müşteri Deneyimi’ kategorisinde birinci oldu. Dubai’de düzenlenen Dünya Perakende Kongresinin kapanışındaki ödül töreninde ödülü Boyner Grup Proje Yöneticisi Seda Çınlar aldı.
Asistanım küresel uygulamalarla yarıştı
Geçtiğimiz yıl başlayan ve tüm Boyner Grup mağazalarında hayata geçirilmesi hedeflenen dijital uygulama ‘Asistanım’ ile perakende dünyasının global markalarının yarıştığı ödüllerde birinci olan Boyner Grup, ‘En İyi Dijital Müşteri Deneyimi’ kategorisi finalinde Dress in the City, El Corte Ingles, Marks&Spencer, Geant, Saudi Telecom, Singapore Telecom, Superdry ve Seymour Powell ile yarıştı.
2007’den bu yana gerçekleştirilen Dünya Perakende Ödülleri’nde bugüne kadar çeşitli kategorilerde ödül alan markalar arasında; Apple, Amazon, Vodafone, Net-a-Porter, Louis Vitton, Marks&Spencer, Macy’s, Ikea, Verizon ve Starbucks gibi önemli global markalar bulunuyor.
Yapılan açıklamada, perakendenin dünya finalinde Türkiye’ye birincilik getiren ‘Asistanım’ satış danışmanlarına sağlanan özel tasarlanan mobil terminaller sayesinde hem müşterilerin hem de satış danışmanlarının hayatı kolaylaştırırken, tüm mağazalardaki stokların ve ürünlerin anlık kontrol edilebildiği cihazlar sayesinde mağazalar sınırsız hale geliyor. Ayrıca, Boyner Grup için özel olarak geliştirilen ve yüzde 100 yerli olan ‘Asistanım’ uygulaması stok kontrolü dışında içinde ödeme sistemi de bulunmasıyla fark oluşturduğu belirtildi.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.